Program do podatków za 2014

pit formularz 300x225 Program do podatków za 2014Internauto, możesz w dzisiejszych czasach rozliczyć swój podatek bezproblemowo i błyskawicznie. Użyj metody, która zyskuje coraz więcej zwolenników w Polsce. Program komputerowy przeznaczony do deklaracji podatkowych usprawni Twoje rozliczenie!

Bezpłatna pomoc

Program PIT pro posiada szereg zalet, z których składa się idealny doradca podatkowy. Kolejny raz podkreślmy, że jego największą zaletą jest fakt, że nic nas to nie kosztuje. Trzeba tylko pobrać aplikację z internetu, by już liczyć na mocne wsparcie przy rozliczeniu podatkowym.

Elektroniczne deklaracje

Program do rozliczania PITu pozwala nam użyć e-deklaracji, czyli PITów w formie elektronicznej, które mają taką samą moc prawną, jak tradycyjne, wydrukowane dokumenty. Po wypełnieniu formularza przy użyciu PIT pro, jesteśmy w stanie od razu go wysłać. Nie ma potrzeby wychodzenia z domu, by skończyć rozliczenie podatkowe.

Wsparcie PIT pro

Bezpłatny program do podatków posiada system podpowiedzi, jaki pokieruje nas w wyborze należytego formularza, a dalej w wypełnieniu go. Nie poprawiamy wtedy wielokrotnie naszego formularza, ponieważ już za pierwszym razem jesteśmy pewni, że wszystko pójdzie tak, jak powinno.

Tak zrealizowany PIT zachowywany jest w chmurze, więc nigdy nie zginie.