Program PIT 2014 – rozliczenie roczne w 5 minut!

Posted by on wrz 10, 2014 in Program PIT | 0 comments

Program PIT 2014 – rozliczenie roczne w 5 minut! Wszyscy podatnicy muszą rozliczyć się z podatku, choć mało kto robi to z przyjemnością. Dzieje się tak przez to, że nikt nie lubi skomplikowanych formularzy i trudnych obliczeń, jakie trzeba wykonywać aż do skutku, póki kolejnego z wydruków nie wypełnimy poprawnie. Ale dzisiaj te wszystkie trudności, w połączeniu z obowiązkową wizytą w urzędzie skarbowym, już nam nie grozą. Wystarczy skorzystać z programu do wypełniania PITów.

PIT pro – bezpłatny program do PIT 2014/2015

Dostępny w internecie PIT pro jest zupełnie darmowy. Gdy go zainstalujemy, możemy od razu rozpocząć nasze rozliczenie podatkowe. Jest on tak skonstruowany, by każdy podatnik mógł sobie poradzić z jego obsługą. Każdy nasz krok jest opisany w języku polskim i możemy liczyć na podpowiedzi, co zrobić w dalszej kolejności. Rozliczenie podatkowe łatwiejsze niż zwykle Program PIT pro dysponuje inteligentnym systemem udzielania podpowiedzi, przez co samodzielnie powie Ci, który formularz powinieneś wybrać oraz podkreśli, jeśli którąś z tabelek wypełnisz w zły sposób. Masz wtedy pewność, że wypełniasz PIT 37, PIT 38,  czy każdy inny formularz tak, jak należy. Nie musisz już się obawiać, żę Twój PIT zostanie odrzucony przez urząd skarbowy.

PIT wysłany przez internet

Gdy wypełnisz już formularz, możesz go wydrukować i dostarczyć do urzędu osobiście, lecz o wiele wygodniejszą opcją jest przesłanie go przez internet w formie elektronicznej. Program PIT pro chętnie pomoże Ci wysłać plik. Wtedy będziesz mógł uznać swoje rozliczenie podatkowe za zakończone nie ruszając się nawet z domu.

Rosnąca popularność e-deklaracji

Co roku rośnie liczba podatników, którzy postanawiają wypełnić swój formularz za pomocą komputera, w tym i używając programu PIT pro. To zrozumiałe, że popularność takiej formy rozliczenia podatkowego wzrasta, ponieważ jest to znacznie szybszy, łatwiejszy i skuteczniejszy sposób na deklarację podatkową. Rosnące zaufanie dla e-deklaracji powoduje, że system ten z roku na rok działa coraz sprawniej. Najwyższy czas, abyś i Ty dowiedział się, jak pomocne jest korzystanie z techniki w trakcie rozliczenia podatkowego. Nie zapominaj o goniących terminach. Do końca kwietnia 2015 każdy podatnik musi złożyć zeznanie podatkowe, zarówno jeśli rozlicza się przez internet, czy samodzielnie, metodą tradycyjną. Termin jest nieprzekraczalny.  PIT 2014 program PIT darmowy program pit PIT 37 program pit

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>